Nasze fantazje okrętowe

Okręty Wojenne lat 1905-1945

Moderatorzy: Marmik, crolick

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
de Villars
Posty: 2231
Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: de Villars »

Panowie, trochę zdryfowaliście od tematu ;) Ale skoro już była mowa o AGS, to ja zaprezentuję prawdziwy pancernik kieszonkowy, a nie jakiś tam krążownik z przerośniętymi działami:
http://otvaga2004.mybb.ru/uploads/000a/ ... 71-2-f.jpg
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Kpt.G
Posty: 951
Rejestracja: 2013-10-11, 14:22

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Kpt.G »

Ekhem.. trochę ciasny. :lol:
"Jesteś UPIERDLIWY!" Nie.. ja jestem Ciekawy i drążę niektóre interesujące mnie tematy.. a że zadaję dużo pytań? "Kto pyta nie błądzi" głosi powiedzenie. ;)
Jakże daleko z Domu do Morza!
Speedy
Posty: 577
Rejestracja: 2004-07-23, 15:24
Lokalizacja: Wawa

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Speedy »

de Villars pisze:Panowie, trochę zdryfowaliście od tematu ;) Ale skoro już była mowa o AGS, to ja zaprezentuję prawdziwy pancernik kieszonkowy, a nie jakiś tam krążownik z przerośniętymi działami:
http://otvaga2004.mybb.ru/uploads/000a/ ... 71-2-f.jpg
Jezusie Maryjo, 11 tysięcy ton i 9 dział 356 mm - chyba kogoś pogięło?
Pozdro
Speedy
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6817
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Peperon »

Speedy pisze:Jezusie Maryjo, 11 tysięcy ton i 9 dział 356 mm - chyba kogoś pogięło?
No wiesz...
Ktoś wziął i podsumował poszczególne masy i tyle mu wyszło.
Zapomniał jednak o tym, że musi toto pływać i jeszcze przyjąć odpowiednie zapasy. :lol:
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
de Villars
Posty: 2231
Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: de Villars »

Swego czasu "zrobiłem" go w springsharpie i o dziwo - nawet się wszystko pozgadzało. z tym, że to jest oczywiście OOW z mizerną dzielnością morską i zasięgiem, a nie jakis tam rajder.
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6817
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Peperon »

A coś więcej ?
Wiesz... zasięg, zapas paliwa, zapasy amunicji itp.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
de Villars
Posty: 2231
Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: de Villars »

No cóż, zerknąłem do mojego archiwum i okazało się, że jednak projekt się nie sprawdził :)
Zasięg wyniósł 1800 mil, zapas pocisków 75 na działo a i tak brakło wyporności...
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Kpt.G
Posty: 951
Rejestracja: 2013-10-11, 14:22

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Kpt.G »

Może to miała być alternatywa dla Gangutów?

Słabo coś ostatnio w tym dziale..XD
"Jesteś UPIERDLIWY!" Nie.. ja jestem Ciekawy i drążę niektóre interesujące mnie tematy.. a że zadaję dużo pytań? "Kto pyta nie błądzi" głosi powiedzenie. ;)
Jakże daleko z Domu do Morza!
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6817
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Peperon »

de Villars pisze:No cóż, zerknąłem do mojego archiwum...
A może by go tak wydłużyć ze czterdzieści metrów i przeliczyć wyporność na nowo.
Masz opanowanego springsharpa i zapewne model tego czegoś. Będzie łatwiej na starcie, a jest możliwe, że można z niego wyciągnąć coś w miarę sensownego np. POW.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
Maciej3
Posty: 5003
Rejestracja: 2008-05-16, 11:36

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Maciej3 »

W nawiązaniu do potworków z przed paru postów, dziś natrafiłem na coś takiego ( udieslowiony pancernik rakietowy Yamato? )
Obrazek
Historia jest najlepszą nauczycielką życia, bo
Jeszcze nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła.
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6817
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Peperon »

Maciej3 pisze:...dziś natrafiłem na coś takiego ( udieslowiony pancernik rakietowy Yamato? )...
A może turbogazowy ? :lol:
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
Maciej3
Posty: 5003
Rejestracja: 2008-05-16, 11:36

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Maciej3 »

Jeśli o mnie chodzi, to może być nawet uatomowiony. Wygląda dziwnie.
Historia jest najlepszą nauczycielką życia, bo
Jeszcze nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła.
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6817
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Peperon »

Maciej3 pisze:Jeśli o mnie chodzi, to może być nawet uatomowiony. Wygląda dziwnie.
Ale pałer ma. ;)
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
Kpt.G
Posty: 951
Rejestracja: 2013-10-11, 14:22

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Kpt.G »

Może osiągnąłby ponad 27w? :D
"Jesteś UPIERDLIWY!" Nie.. ja jestem Ciekawy i drążę niektóre interesujące mnie tematy.. a że zadaję dużo pytań? "Kto pyta nie błądzi" głosi powiedzenie. ;)
Jakże daleko z Domu do Morza!
Awatar użytkownika
de Villars
Posty: 2231
Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: de Villars »

Jeszcze kilka fotomontaży, które wygrzebałem z czeluści mojego HDD :-D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Maciej
Posty: 2035
Rejestracja: 2004-10-21, 21:40
Lokalizacja: Puszczykowo
Kontakt:

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Maciej »

Makaronii daje radę. :)

Pozdrawiam,
Maciej
ODPOWIEDZ