http://otvaga2004.mybb.ru/uploads/000a/ ... 71-2-f.jpg
Nasze fantazje okrętowe
- de Villars
- Posty: 2231
- Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Nasze fantazje okrętowe
Panowie, trochę zdryfowaliście od tematu
Ale skoro już była mowa o AGS, to ja zaprezentuję prawdziwy pancernik kieszonkowy, a nie jakiś tam krążownik z przerośniętymi działami:
http://otvaga2004.mybb.ru/uploads/000a/ ... 71-2-f.jpg
http://otvaga2004.mybb.ru/uploads/000a/ ... 71-2-f.jpg
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
http://springsharp.blogspot.com/
- Kpt.G
- Posty: 951
- Rejestracja: 2013-10-11, 14:22
Re: Nasze fantazje okrętowe
Ekhem.. trochę ciasny. 
"Jesteś UPIERDLIWY!" Nie.. ja jestem Ciekawy i drążę niektóre interesujące mnie tematy.. a że zadaję dużo pytań? "Kto pyta nie błądzi" głosi powiedzenie. 
Jakże daleko z Domu do Morza!
Jakże daleko z Domu do Morza!
-
Speedy
- Posty: 577
- Rejestracja: 2004-07-23, 15:24
- Lokalizacja: Wawa
Re: Nasze fantazje okrętowe
Jezusie Maryjo, 11 tysięcy ton i 9 dział 356 mm - chyba kogoś pogięło?de Villars pisze:Panowie, trochę zdryfowaliście od tematuAle skoro już była mowa o AGS, to ja zaprezentuję prawdziwy pancernik kieszonkowy, a nie jakiś tam krążownik z przerośniętymi działami:
http://otvaga2004.mybb.ru/uploads/000a/ ... 71-2-f.jpg
Pozdro
Speedy
Speedy
- Peperon
- Posty: 6817
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Nasze fantazje okrętowe
No wiesz...Speedy pisze:Jezusie Maryjo, 11 tysięcy ton i 9 dział 356 mm - chyba kogoś pogięło?
Ktoś wziął i podsumował poszczególne masy i tyle mu wyszło.
Zapomniał jednak o tym, że musi toto pływać i jeszcze przyjąć odpowiednie zapasy.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- de Villars
- Posty: 2231
- Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Nasze fantazje okrętowe
Swego czasu "zrobiłem" go w springsharpie i o dziwo - nawet się wszystko pozgadzało. z tym, że to jest oczywiście OOW z mizerną dzielnością morską i zasięgiem, a nie jakis tam rajder.
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
http://springsharp.blogspot.com/
- Peperon
- Posty: 6817
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Nasze fantazje okrętowe
A coś więcej ?
Wiesz... zasięg, zapas paliwa, zapasy amunicji itp.
Wiesz... zasięg, zapas paliwa, zapasy amunicji itp.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- de Villars
- Posty: 2231
- Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Nasze fantazje okrętowe
No cóż, zerknąłem do mojego archiwum i okazało się, że jednak projekt się nie sprawdził
Zasięg wyniósł 1800 mil, zapas pocisków 75 na działo a i tak brakło wyporności...
Zasięg wyniósł 1800 mil, zapas pocisków 75 na działo a i tak brakło wyporności...
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
http://springsharp.blogspot.com/
- Kpt.G
- Posty: 951
- Rejestracja: 2013-10-11, 14:22
Re: Nasze fantazje okrętowe
Może to miała być alternatywa dla Gangutów?
Słabo coś ostatnio w tym dziale..XD
Słabo coś ostatnio w tym dziale..XD
"Jesteś UPIERDLIWY!" Nie.. ja jestem Ciekawy i drążę niektóre interesujące mnie tematy.. a że zadaję dużo pytań? "Kto pyta nie błądzi" głosi powiedzenie. 
Jakże daleko z Domu do Morza!
Jakże daleko z Domu do Morza!
- Peperon
- Posty: 6817
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Nasze fantazje okrętowe
A może by go tak wydłużyć ze czterdzieści metrów i przeliczyć wyporność na nowo.de Villars pisze:No cóż, zerknąłem do mojego archiwum...
Masz opanowanego springsharpa i zapewne model tego czegoś. Będzie łatwiej na starcie, a jest możliwe, że można z niego wyciągnąć coś w miarę sensownego np. POW.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- Maciej3
- Posty: 5003
- Rejestracja: 2008-05-16, 11:36
Re: Nasze fantazje okrętowe
W nawiązaniu do potworków z przed paru postów, dziś natrafiłem na coś takiego ( udieslowiony pancernik rakietowy Yamato? )

Historia jest najlepszą nauczycielką życia, bo
Jeszcze nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła.
Jeszcze nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła.
- Peperon
- Posty: 6817
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Nasze fantazje okrętowe
A może turbogazowy ?Maciej3 pisze:...dziś natrafiłem na coś takiego ( udieslowiony pancernik rakietowy Yamato? )...
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- Maciej3
- Posty: 5003
- Rejestracja: 2008-05-16, 11:36
Re: Nasze fantazje okrętowe
Jeśli o mnie chodzi, to może być nawet uatomowiony. Wygląda dziwnie.
Historia jest najlepszą nauczycielką życia, bo
Jeszcze nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła.
Jeszcze nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła.
- Peperon
- Posty: 6817
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Nasze fantazje okrętowe
Ale pałer ma.Maciej3 pisze:Jeśli o mnie chodzi, to może być nawet uatomowiony. Wygląda dziwnie.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- Kpt.G
- Posty: 951
- Rejestracja: 2013-10-11, 14:22
Re: Nasze fantazje okrętowe
Może osiągnąłby ponad 27w? 
"Jesteś UPIERDLIWY!" Nie.. ja jestem Ciekawy i drążę niektóre interesujące mnie tematy.. a że zadaję dużo pytań? "Kto pyta nie błądzi" głosi powiedzenie. 
Jakże daleko z Domu do Morza!
Jakże daleko z Domu do Morza!
- de Villars
- Posty: 2231
- Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Nasze fantazje okrętowe
Jeszcze kilka fotomontaży, które wygrzebałem z czeluści mojego HDD 
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
http://springsharp.blogspot.com/
- Maciej
- Posty: 2035
- Rejestracja: 2004-10-21, 21:40
- Lokalizacja: Puszczykowo
- Kontakt:
Re: Nasze fantazje okrętowe
Makaronii daje radę. 
Pozdrawiam,
Maciej
Pozdrawiam,
Maciej