Witam
Mam wielką prośbę do kolegów forumowiczów czy ktoś z was posiada zdjęcie tego cuda od rufy z opuszczonymi rampami .
Może ktoś zrobił takie zdjęcia jak statek był w remoncie w GSR .
City of St. Petersburg
-
czesław.g
- Posty: 165
- Rejestracja: 2005-08-02, 18:54
- Lokalizacja: gdańsk
City of St. Petersburg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
Krzysztof Kucharski
Re: City of St. Petersburg
Dzień dobry
Tu masz więcej obrazów tego paskudztwa:
http://www.marinetraffic.com/pl/photos/ ... URG#378613
Pozdrawiam - Krzysztof Kucharski
Tu masz więcej obrazów tego paskudztwa:
http://www.marinetraffic.com/pl/photos/ ... URG#378613
Pozdrawiam - Krzysztof Kucharski