City of St. Petersburg

forum to dedykowane jest wszystkim jednostkom pływającym budowanym w celach cywilnych...

Moderatorzy: Marmik, crolick

ODPOWIEDZ
czesław.g
Posty: 165
Rejestracja: 2005-08-02, 18:54
Lokalizacja: gdańsk

City of St. Petersburg

Post autor: czesław.g »

Witam
Mam wielką prośbę do kolegów forumowiczów czy ktoś z was posiada zdjęcie tego cuda od rufy z opuszczonymi rampami .
Może ktoś zrobił takie zdjęcia jak statek był w remoncie w GSR .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Krzysztof Kucharski

Re: City of St. Petersburg

Post autor: Krzysztof Kucharski »

Dzień dobry

Tu masz więcej obrazów tego paskudztwa:
http://www.marinetraffic.com/pl/photos/ ... URG#378613

Pozdrawiam - Krzysztof Kucharski
ODPOWIEDZ