Nasze fantazje okrętowe

Okręty Wojenne lat 1905-1945

Moderatorzy: Marmik, crolick

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6817
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Peperon »

Pod ręką mam jeszcze takie coś. Więcej muszę poszukać, bo pewnie gdzieś są schowane.
Mam jeszcze pościągane planiki różnych dziwolągów. ;)
10.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
Maciej3
Posty: 5003
Rejestracja: 2008-05-16, 11:36

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Maciej3 »

Trafiłem kiedyś na taką fajoską stronę z różnymi fotomontażami.
Niestety adresu strony nie pamiętam, ale niektóre obrazki sobie zgrałem.
Parę przykładów, choć nie tak bardzo dzikich ;)
francesco_caracciolo.jpg
fuso-replacement.jpg
amagi.jpg
h-44-design.jpg
n3.jpg
kostenko.jpg
north_c14inch.jpg
Historia jest najlepszą nauczycielką życia, bo
Jeszcze nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła.
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6817
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Peperon »

Nie jest to normalne, aby pancernik typu N 3 był samotny.
Poniżej poprzedzający go krążownik liniowy typu G 3.
Czy może być coś piękniejszego ? :diabel:
g3-1.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
Maciej3
Posty: 5003
Rejestracja: 2008-05-16, 11:36

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Maciej3 »

Widzę, że mamy obrazki z dokładnie tej samej strony.
Niestety nie zachowałem sobie tych dzikich projektów.
A w odpowiedzi czy może być coś piękniejszego - otóż może.
Co prawda wolę brytyjski oryginał, ale ta wersja też może być
a140-design.jpg
W sumie to też ujdzie ;)
ussnelson.jpg
Historia jest najlepszą nauczycielką życia, bo
Jeszcze nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła.
Awatar użytkownika
Kpt.G
Posty: 951
Rejestracja: 2013-10-11, 14:22

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Kpt.G »

Hehe.. w WoWsie A-140 znany jest jak "krążownik liniowy" Izumo, a po nim Yami, Amagi (przed A-140) też jest zaraz po Nagato..
w Izumo jest tylko trzecia wieża w kier rufy ustawiona (znaczy wyloty), tjaa.. i to okrągłe "wcięcie" w Dziobowej nadbudówce/Pagodzie.
"Jesteś UPIERDLIWY!" Nie.. ja jestem Ciekawy i drążę niektóre interesujące mnie tematy.. a że zadaję dużo pytań? "Kto pyta nie błądzi" głosi powiedzenie. ;)
Jakże daleko z Domu do Morza!
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6817
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Peperon »

Maciej3 pisze:...A w odpowiedzi czy może być coś piękniejszego - otóż może.
Co prawda wolę brytyjski oryginał, ale ta wersja też może być...
Jak dla mnie nie może :bije:
Ładnie toto wygląda, ale brakuje mu do oryginału.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
de Villars
Posty: 2231
Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: de Villars »

To jeszcze ode mnie parę takich co jeszcze nie było. Chyba z tej samej strony (najprawdopodobniej nie istniejącej już?)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
Awatar użytkownika
de Villars
Posty: 2231
Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: de Villars »

c.d.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
Awatar użytkownika
de Villars
Posty: 2231
Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: de Villars »

i jeszcze parę :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Kpt.G
Posty: 951
Rejestracja: 2013-10-11, 14:22

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Kpt.G »

No no, jest na co popatrzeć. :lol:
"Jesteś UPIERDLIWY!" Nie.. ja jestem Ciekawy i drążę niektóre interesujące mnie tematy.. a że zadaję dużo pytań? "Kto pyta nie błądzi" głosi powiedzenie. ;)
Jakże daleko z Domu do Morza!
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6817
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Peperon »

Niektóre naprawdę robią duże wrażenie.

A teraz parę rysuneczków. :lol:
improved_prinz_eugen_heavy_cruiser_by_tzoli-d618uig.png
h39-class.jpg
comparsion_cruiser_image_by_tzoli-d61kez6.png
conventional_nelson_class_variant_by_tzoli-d4kor56.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6817
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Peperon »

Kurde.....
Zapomniałem o czymś takim. Podobno było planowane na serio. ;)
ba155e1ce151c76ef69965839429ad75.image.750x500.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6817
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Peperon »

Wczoraj siedziałem i piwkowałem sobie oglądając TV. Przy okazji bawiłem się rysunkami.
Dzisiaj przez pół dnia zastanawiałem się co było w tym piwie... Może mieszanka kolumbijsko-jamajska. ;)
Wrzucam tutaj, ale zastanawiam się czy nie bardziej pasowałoby do Psycholi. :D
Imperial 21.2.jpg
Chyba ograniczę ilość chmielu, bo strach się bać co będzie po ukończeniu. :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
Kpt.G
Posty: 951
Rejestracja: 2013-10-11, 14:22

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Kpt.G »

ŹLE!!! MOSTEK NIE TU GDZIE TRZEBA!! Na rufie! Do tego nadbudówka na śródokręciu jakaś dziwna!!
A serio... Proponuję zmienić piwo.. :wink:
"Jesteś UPIERDLIWY!" Nie.. ja jestem Ciekawy i drążę niektóre interesujące mnie tematy.. a że zadaję dużo pytań? "Kto pyta nie błądzi" głosi powiedzenie. ;)
Jakże daleko z Domu do Morza!
Adam
Posty: 1779
Rejestracja: 2005-09-06, 12:58

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Adam »

Coś podobnego pojawia się w pierwszych ujęciach pewnego filmu z 1977 ;)
Ale zasadnicze pytanie brzmi - gdzie można kupić to piwo? ;)
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6817
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Peperon »

Adam pisze:...Ale zasadnicze pytanie brzmi - gdzie można kupić to piwo? ;)
Ja kupiłem niby w Carrefourze, ale jak widać ryje czachę, jak pług pięciolemieszowy. :glupek2:
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
ODPOWIEDZ