Witam wszystkich!
I od razu proszę o pomoc. Załączone zdjęcie, zrobione (nie przeze mnie) w porcie w Palmie na Majorce przedstawia dziwny - dla mnie - obiekt. Ni to hangar, ni to jakaś jednostka. Poszukiwania w internecie nie przyniosły odpowiedzi. Czy ktoś może wie, co to właściwie jest?
Pozdrawiam
Obiekt z portu w Palmie - identyfikacja
-
mepheesto
- Posty: 2
- Rejestracja: 2018-12-26, 23:51
Obiekt z portu w Palmie - identyfikacja
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- Grzechu
- Posty: 1689
- Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
- Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)
Re: Obiekt z portu w Palmie - identyfikacja
Jak dla mnie to są to zakonserwowane (super)jachty.
Patrz: https://www.google.pl/maps/@39.5667751, ... !1e3?hl=pl - warto zwrócić uwagę na ten wyslipowany, na którym ewidentnie widać zmechanizowany maszt na żagle.
EDIT: patrz też http://www.stp-palma.com/
Patrz: https://www.google.pl/maps/@39.5667751, ... !1e3?hl=pl - warto zwrócić uwagę na ten wyslipowany, na którym ewidentnie widać zmechanizowany maszt na żagle.
EDIT: patrz też http://www.stp-palma.com/
Republika marzeń...
-
mepheesto
- Posty: 2
- Rejestracja: 2018-12-26, 23:51
Re: Obiekt z portu w Palmie - identyfikacja
Najprawdopodobniej masz rację. Na ujęciu z Googla widać to dosyć wyraźnie. Dzięki!