http://www.portalmorski.pl/stocznie/now ... eyer-werft
A tak to wyglądało z plaży w Gdańsku Brzeźnie.
Czy cały ponton wszedł na pokład ciężarowca ?
Produkcja stoczniowa.
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Produkcja stoczniowa.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt:
Re: Produkcja stoczniowa.
... tak, taką mają metodę...
być może nie tylko ze względu na Gdańsk, ale chyba w znacznej mierze z myślą o dostawcach w Gdańsku taki system sobie wymyślili...
ten statek nie dojdzie do Stoczni Wisła i do Marine Projects przy moście wantowym, więc w tych miejscach ładują na ponton, a wszystko razem - na statek.
być może nie tylko ze względu na Gdańsk, ale chyba w znacznej mierze z myślą o dostawcach w Gdańsku taki system sobie wymyślili...
ten statek nie dojdzie do Stoczni Wisła i do Marine Projects przy moście wantowym, więc w tych miejscach ładują na ponton, a wszystko razem - na statek.