Zderzenie
- SmokEustachy
- Posty: 4711
- Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
- Lokalizacja: Oxenfurt
- Kontakt:
- RyszardL
- Posty: 2937
- Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
- Lokalizacja: Perth, Australia
Re: Zderzenie
Tak trochę wygląda, jakby sobie regaty robili.
UWAGA!
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Zderzenie
Tutaj wygląda ciekawiej. Może jakość nie taka, ale ogarnia całość.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- RyszardL
- Posty: 2937
- Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
- Lokalizacja: Perth, Australia
Re: Zderzenie
Mnie się wydawało, że na wodach kanału panuje jakiś porządek. Jeden za drugim, gęsiego i płyniemy.
A tu, rozumiesz, kto pierwszy, ten lepszy.
A tu, rozumiesz, kto pierwszy, ten lepszy.
UWAGA!
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Zderzenie
Tak samo jak na drogach i ulicachRyszardL pisze:Mnie się wydawało, że na wodach kanału panuje jakiś porządek. Jeden za drugim, gęsiego i płyniemy.
A tu, rozumiesz, kto pierwszy, ten lepszy.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
-
Adam
- Posty: 1779
- Rejestracja: 2005-09-06, 12:58
Re: Zderzenie
To chyba nie było tak do końca, Maersk odpływał z jednego z terminali kontenerowych na Kanale i dołączał do konwoju i wtedy zrobiło się "zamieszanie".
- SmokEustachy
- Posty: 4711
- Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
- Lokalizacja: Oxenfurt
- Kontakt:
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Zderzenie
Ja powiedziałbym, że przykre.
I ten jęk umierającego na końcu.
I ten jęk umierającego na końcu.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- Gregski
- Posty: 1891
- Rejestracja: 2006-01-27, 21:47
- Lokalizacja: Na Kociewiu albo na morzu
Re: Zderzenie
W samym kanale statki idą jeden za drugim. Kanał jest po prostu za wąski na wyprzedzanie. Dopiero po wyjściu robi się "Sajgon". Szczególnie w Zatoce Sueskiej. Miejsca tam mało ruch jak cholera a każdy statek ma inna prędkość.
Wśród ludzi człowiek dziczeje.
Waldemar Łysiak
Waldemar Łysiak
- Edward Teach
- Posty: 881
- Rejestracja: 2006-09-22, 23:13
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Zderzenie
https://fakty.interia.pl/swiat/news-dwa ... e=worthsee
Tym razem zderzyły się dwa wycieczkowce. Warto to odnotować na naszym forum.
Tym razem zderzyły się dwa wycieczkowce. Warto to odnotować na naszym forum.
Edward Teach www.pdf-model.pl
- de Villars
- Posty: 2232
- Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
- Edward Teach
- Posty: 881
- Rejestracja: 2006-09-22, 23:13
- Lokalizacja: Gdańsk
Zderzenie
At least 12 people died and more than 250 were injured in a chlorine gas leak at Jordan's Aqaba port, officials and state media reported on Monday (Jun 27).
A deadly cloud of yellow fumes was released after a tank fell onto the deck of a ship while being moved, officials said.
Read more: https://cna.asia/3HWtMAg
Edward Teach www.pdf-model.pl