Kołobrzeg buduje statki rybackie
- Chemik
- Posty: 1398
- Rejestracja: 2007-08-10, 20:11
- Lokalizacja: Milton Keynes (UK)
Kołobrzeg buduje statki rybackie
Według najnowszego rocznika PRS-u w kołobrzeskiej Stoczni "Parsęta" w zeszłym roku zbudowano statek rybacki (nie kuter!!) Koł 150 jakoby należący do typu K15 (!! - zapewne zbieżność oznaczeń)... Czy ktoś dysponuje dokładniejszymi danymi tej jednostki niż te podane przez PRS? Będę wdzięczny za wszelkie informacje 
-
Adam
- Posty: 1779
- Rejestracja: 2005-09-06, 12:58
Re: Kołobrzeg buduje statki rybackie
Statek zbudowano w ub. roku jako Świ-5 i pod tą nazwą należy go szukać. Jesienią zmienił właściciele i obecnie pływa jako KOŁ - 150.
Spor zdjęć jest na stronie Stoczni Parsęta, dane techniczne są w oficjalnym, europejskim rejestrze rybackim: http://ec.europa.eu/fisheries/fleet/ind ... earch.menu
Spor zdjęć jest na stronie Stoczni Parsęta, dane techniczne są w oficjalnym, europejskim rejestrze rybackim: http://ec.europa.eu/fisheries/fleet/ind ... earch.menu
- Chemik
- Posty: 1398
- Rejestracja: 2007-08-10, 20:11
- Lokalizacja: Milton Keynes (UK)
Re: Kołobrzeg buduje statki rybackie
dzięki Adamie! 