Może kogoś zainteresuje, ze strony wynika, że organizacja działa w miarę normalnie tzn nie powstała i na tym nie zakończył się jej żywot.
http://www.bractwoorpwarszawa.pl/glowna.html
Bractwo ORP Warszawa
- miczman
- Posty: 551
- Rejestracja: 2005-12-29, 17:54
- Lokalizacja: Gdynia
-
thomson
- Posty: 447
- Rejestracja: 2011-08-08, 11:54
Re: Bractwo ORP Warszawa
No tak,ze "starej" "Warszawy" w służbie czynnej pozostał juz tylko jeden człowiek. Od wielu lat w stopniu full komandora. Zwą go "Nieazatapialny".