Liczę bardzo na waszą pomoc.
Lider Charków
-
Robert
- Posty: 214
- Rejestracja: 2004-09-29, 10:09
Lider Charków
Mam prośbę do szanownych kolegów. Jeżeli mnie pamieć nie myli, to kiedyś (tylko że nie pamiętam kiedy i w jakim wydawnictwie - Okręty Wojenne czy też MSiO) ukazał się artykuł o zatopieniu lidera Charków i dwóch 7 - ek na Morzu Czarnym. Za "cholerę" nie mogę go znaleźć
.
Liczę bardzo na waszą pomoc.
Liczę bardzo na waszą pomoc.
-
Gizmo
- Posty: 59
- Rejestracja: 2006-01-13, 12:24
Re: Lider Charków
Jeśli chodzi o tekst Radomira Pyzika „Czarny dzień Floty Czarnomorskiej", to ukazał się on w Okrętach Wojennych" Nr 63 (1/2004)
- dessire_62
- Posty: 2033
- Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
- Lokalizacja: Głogów Małopolski
Re: Lider Charków
Numer dostępny na stronie Okrętów Wojennych.Gizmo pisze:Jeśli chodzi o tekst Radomira Pyzika „Czarny dzień Floty Czarnomorskiej", to ukazał się on w Okrętach Wojennych" Nr 63 (1/2004)
http://okretywojenne.pl/ow/download/?OW ... 9543dc96ce
-
Robert
- Posty: 214
- Rejestracja: 2004-09-29, 10:09
Re: Lider Charków
Dziękuję bardzo. Tego właśnie szukałem.