II Międzynarodowa Wystawa Modelarstwa Okrętowego SHIPREPLICA
-
czesław.g
- Posty: 165
- Rejestracja: 2005-08-02, 18:54
- Lokalizacja: gdańsk
II Międzynarodowa Wystawa Modelarstwa Okrętowego SHIPREPLICA
Parę zdjęć z wystawy na gorąco bez komentarza 
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
czesław.g
- Posty: 165
- Rejestracja: 2005-08-02, 18:54
- Lokalizacja: gdańsk
Re: II Międzynarodowa Wystawa Modelarstwa Okrętowego SHIPREP
A tutaj więcej zdjęć zrobione przez Michała Białek
https://picasaweb.google.com/1048924472 ... Modelarska
https://picasaweb.google.com/1048924472 ... Modelarska
- de Villars
- Posty: 2232
- Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: II Międzynarodowa Wystawa Modelarstwa Okrętowego SHIPREP
Na jednym zdjęciu zamieniły się podstawkami USS Currituck i Boston
Podoba mi się też podpis "przypłynął do wsi pancernik" - nawet jeśli jetst trochę na wyrost. No i cieszy, że modelarze nie ograniczyli się tylko do XX w. - wypatrzyłem m.in Dupuy de Lome, "popowkę" czy Piotra Wielkiego, choć to wszystko mikromodele. Ogólnie ciekawa wystawa 
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
http://springsharp.blogspot.com/
- Edward Teach
- Posty: 881
- Rejestracja: 2006-09-22, 23:13
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: II Międzynarodowa Wystawa Modelarstwa Okrętowego SHIPREP
Mam pytanie techniczne. W jaki sposób wstawiłeś na forum takie "przewijane" zdjęcia.czesław.g pisze:Parę zdjęć z wystawy na gorąco bez komentarza
Edward Teach www.pdf-model.pl
-
czesław.g
- Posty: 165
- Rejestracja: 2005-08-02, 18:54
- Lokalizacja: gdańsk
Re: II Międzynarodowa Wystawa Modelarstwa Okrętowego SHIPREP
W Edytorze masz dodaj załącznik i tam wskazujesz folder skąd masz pobrać zdjęcia a wygląda to tak
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.