Powitalny post
- robmario
- Posty: 1
- Rejestracja: 2004-10-08, 12:36
- Lokalizacja: Lublin
Powitalny post
Jako świeżo zarejestrowany uczestnik tego forum kłaniam się wszystkim nisko i mam nadzieję na miłą atmosferę. Kleję plastik w skali 1:72 w postaci pancerki i samolotów z okresu II WŚ.
Serdecznie pozdrawiam Mariusz Łukasik





