ktoś zna jakieś szczegóły ?
niedawno jeden z holowników gdyńskiego WUŻ'u wszedł ponoć na mieliznę koło Flensburga...
niedawna mielizna gdyńskiego holownika
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt: