pojemnikowce 100 000 dwt regularnie w Gdańsku...
podobno od stycznia 2010
http://www.naszemorze.com.pl/pokaz_wiad ... hp?idn=433
pojemnikowce 100 000 dwt regularnie w Gdańsku...
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt:
-
Piotr S.
- Posty: 2441
- Rejestracja: 2006-05-24, 18:48
No to bomba ?
Polsteamie swego czasu przedstawiłeś dość długą liste bardzo dużych kontenerowców ,które były zamówione lub znajdowały sie w budowie , czy na dzień dzisiejszy był byś w stanie przredstawić aktualną liste ? ,która by uwzględniała jednostki zbudowane ,zamówione oraz te które zostały anulowane .
Polsteamie swego czasu przedstawiłeś dość długą liste bardzo dużych kontenerowców ,które były zamówione lub znajdowały sie w budowie , czy na dzień dzisiejszy był byś w stanie przredstawić aktualną liste ? ,która by uwzględniała jednostki zbudowane ,zamówione oraz te które zostały anulowane .