Tuż przed godz. 8 rano, w gdyńskim porcie zacumował wycieczkowiec AIDALuna. Oddany do użytku w marcu br. jest najnowszym z wielkich wycieczkowców, które w tym roku zawitają do Gdyni.
http://tiny.pl/zvlj
AIDALuna - najnowszy wycieczkowiec wpłynął do Gdyni
-
Pet5
- Posty: 138
- Rejestracja: 2006-03-06, 19:52
- Lokalizacja: Gliwice