Witam !
Informacja za PortalemMorskim.pl :
http://www.portalmorski.pl/caly_artykul ... 11049&tit=
"Kaszubski Brzeg"
-
Adam
- Posty: 1779
- Rejestracja: 2005-09-06, 12:58
Dane w artykule są trochę nieścisłe. Statek miał klasę zawieszoną już w połowie 2007 roku, a w styczniu br. ją stracił, stąd też nie mógł płynąc "pół roku temu", przynajmniej legalnie (chyba, że na podstawie specjalnego zezwolenia). Z tego co pamiętam to CMM już w ub. roku podało informację o wycofaniu statku z eksploatacji i wystawieniu na sprzedaż (stąd też ująłem go w zestawieniu "strat" za 2007).
Swoją drogą nie wiem czy nie jest sensownym rozwiązaniem przekształcenie go w jednostkę muzealną, z przywróceniem mu formy rybackiego "ptaszka", lub choćby "ratownika" MW.
Swoją drogą nie wiem czy nie jest sensownym rozwiązaniem przekształcenie go w jednostkę muzealną, z przywróceniem mu formy rybackiego "ptaszka", lub choćby "ratownika" MW.
Ostatnio zmieniony 2008-12-03, 19:33 przez Adam, łącznie zmieniany 1 raz.
-
szafran
- Posty: 2197
- Rejestracja: 2007-05-25, 19:27
- Lokalizacja: Sopot
- miczman
- Posty: 551
- Rejestracja: 2005-12-29, 17:54
- Lokalizacja: Gdynia
Mysle, ze nie ma sie co obawiac o los statku. Zapewne pracownicy dzialu dokumentacji naukowej (sami fachowcy notabene) z pietyzmem odtworza pierwotny stan jednostki a takze zorganizuja wewnatrz wystawe rownie ciekawa jak na "Darze Pomorza" a moze nawet i "Soldku".
Baltops 2012---> http://fotogdynia.blogspot.com/2012/06/ ... warty.html
Sprzedaję: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1377717
Sprzedaję: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1377717
- Boruta
- Posty: 728
- Rejestracja: 2004-06-13, 22:09
- Lokalizacja: Cosmopolis Sopot, Sarmatia
- Kontakt: