Ostatnio przeglądąjc internet trafiłem na coś takiego:
http://www.widelec.org/index.php?site=b ... 1&pages=50
Czy ktoś wie, co to za zdarzenie?
Katastrofa NH-90
- Mexico
- Posty: 18
- Rejestracja: 2007-11-10, 00:46
- Lokalizacja: Przewóz/Wrocław
Katastrofa NH-90
Jeżeli ktoś żyje z tego, że zwalcza wroga, jest zainteresowany tym, aby wróg pozostał przy życiu. - Fryderyk Nietzsche