750 osób zaginęło po zatonięciu promu Princess of the Stars
-
Piotr S.
- Posty: 2441
- Rejestracja: 2006-05-24, 18:48
750 osób zaginęło po zatonięciu promu Princess of the Stars
filipiński prom zatonoł nie daleko brzegu ,wrak promu wystaje do góry dnem http://wiadomosci.onet.pl/100149,21,0,pokaz.html
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt:
-
Piotr S.
- Posty: 2441
- Rejestracja: 2006-05-24, 18:48
Co mogło być przyczyną wywrócenia tego promu? bo duże fale to troche za mało jak podają a swoją drogą to w ostatnich latach sporo mieli tam podobnych katastrof a liczba ofiar sięga tysiecy co nie do pomyślenia jest to w europie http://wiadomosci.wp.pl/galeria.html?gid=10098721