http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 50860.html
Warto dodać, że jednostka należy do serii zbudowanej w Polsce.
Katastrofa Neftegaz-67
- pothkan
- Posty: 4609
- Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
- Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt:
http://www.tugspotters.com/tugs/NEFTEGAZ%2067.htm
http://www.wtop.com/?nid=383&sid=1371131
http://www.energycurrent.com/index.php? ... oryid=9544
- - - - -
"People who answered the phone at Chernomorneftegaz, the Russian oil and gas exploration company that operates Neftegaz 67, hung up on several calls from AP." - tak właśnie wygląda "zarządzanie kryzysem" w kontaktach z mediami w krajach byłego "bloku wschodniego" - typowe...
http://www.smh.com.au/news/world/sailor ... 95262.html
http://www.wtop.com/?nid=383&sid=1371131
http://www.energycurrent.com/index.php? ... oryid=9544
- - - - -
"People who answered the phone at Chernomorneftegaz, the Russian oil and gas exploration company that operates Neftegaz 67, hung up on several calls from AP." - tak właśnie wygląda "zarządzanie kryzysem" w kontaktach z mediami w krajach byłego "bloku wschodniego" - typowe...
http://www.smh.com.au/news/world/sailor ... 95262.html