Znalazłem gdzieś informację, że w Budapeszcie jest statek muzeum, bodajże "Kossuth".
Będę wdzięczny za informację jak ( i czy warto ) tam trafić.
Muzeum w Budapeszcie
-
Pet5
- Posty: 138
- Rejestracja: 2006-03-06, 19:52
- Lokalizacja: Gliwice
Re: Muzeum w Budapeszcie
piotrs pisze:Znalazłem gdzieś informację, że w Budapeszcie jest statek muzeum, bodajże "Kossuth".
Będę wdzięczny za informację jak ( i czy warto ) tam trafić.
Tu powinieneś znaleźć odpowiedź:
http://www.ticket.info.hu/index.php?mod ... page&id=19
http://www.europahajo.hu/venhajo/site_e ... nt=kossuth[/url]