Ciekawy dokument z 1954r. o głośnej akcji wydobycia Seeburga dostępny jest tu:
http://www.dokument.com.pl/forum/topics ... -vt249.htm
film "Wrak"
-
Pet5
- Posty: 138
- Rejestracja: 2006-03-06, 19:52
- Lokalizacja: Gliwice
Re: film "Wrak"
pojawił się następny ciekawy dokument "Die Danziger Bucht wieder Deutsch 1940 - Zatoka Gdańska znów niemiecka" http://www.dokument.com.pl/forum/topics ... -vt810.htm
- Baltic
- Posty: 561
- Rejestracja: 2006-01-04, 10:26
- Lokalizacja: Toruń
Re: film "Wrak"
Super, jeszcze nie widziałem nigdy "ptaszków" pod flagą Kriegsmarine.Pet5 pisze:pojawił się następny ciekawy dokument "Die Danziger Bucht wieder Deutsch 1940 - Zatoka Gdańska znów niemiecka" http://www.dokument.com.pl/forum/topics ... -vt810.htm