Pytam ponieważ słyszałem że nie jest to coś co może zachwycić a że film ów leży w Media Markt więc chodzę koło niego jako przysłowiowy U-Boot koło konwoju
Lorelei - Ostatni U-Boot
-
shigure
- Posty: 1242
- Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
- Lokalizacja: szczecin
Lorelei - Ostatni U-Boot
Czy ktoś z kolegów już to dzieło "zaliczył" ? ...
Pytam ponieważ słyszałem że nie jest to coś co może zachwycić a że film ów leży w Media Markt więc chodzę koło niego jako przysłowiowy U-Boot koło konwoju
)) i nie wiem czy odpalić kasę która może sie okazać kolejnym niewypałem.
Pytam ponieważ słyszałem że nie jest to coś co może zachwycić a że film ów leży w Media Markt więc chodzę koło niego jako przysłowiowy U-Boot koło konwoju
- crolick
- Posty: 4148
- Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
- Lokalizacja: Syreni Gród
- Kontakt:
http://www.dws.org.pl/viewtopic.php?t=16625
A tu masz trailer
http://www.apple.com/jp/quicktime/trail ... large.html
A tu masz trailer
http://www.apple.com/jp/quicktime/trail ... large.html
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
-
shigure
- Posty: 1242
- Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
- Lokalizacja: szczecin