Malarstwo Adama Werki
- crolick
- Posty: 4148
- Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
- Lokalizacja: Syreni Gród
- Kontakt:
Malarstwo Adama Werki
Panowie,
poszukuję jak największej ilości (w dobrej rozdzielczości = min. 300 DPI) skanów obrazów polskich krążowników BAŁTYK & CONRAD & DRAGON oraz OP typu WILK & ORZEL & SOKÓŁ, nieocenionego mistrza Werki. Za wszelką pomoc będę szalenie wdzięczny!
poszukuję jak największej ilości (w dobrej rozdzielczości = min. 300 DPI) skanów obrazów polskich krążowników BAŁTYK & CONRAD & DRAGON oraz OP typu WILK & ORZEL & SOKÓŁ, nieocenionego mistrza Werki. Za wszelką pomoc będę szalenie wdzięczny!
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
- Zelint
- Posty: 804
- Rejestracja: 2005-09-24, 08:20
- Lokalizacja: Władysławowo
Tutaj jest trochę: http://marynista.republika.pl/morze/morze.html ale nie wiem w jakiej to jest rozdzielczości...
-
deglock
- Posty: 569
- Rejestracja: 2004-01-14, 14:47
Bardzo dobre reprodukcję obrazów werki ma wydawnictwo JSC na okładkach swoich modeli:
http://sklep.jsc.pl/?d=produkt&id=20
MG
http://sklep.jsc.pl/?d=produkt&id=20
MG
- Marmik
- Posty: 5137
- Rejestracja: 2006-04-30, 23:49
- Lokalizacja: Puck
- Marmik
- Posty: 5137
- Rejestracja: 2006-04-30, 23:49
- Lokalizacja: Puck
Możliwe, ale ten D`ENTRECASTEAUX raczej Werki nie jest. Choć pewności nie mam to kolorystyka (kontrast) wydaje się nieco odmienna
. Ma ktoś ten model? Jeżeli tak, i jestem w błędzie to poproszę o wyprostwoanie mojego "światopoglądu"
.
EDIT
Zagłębiłem się problem i faktycznie masz rację. Np RADETZKY, VIRIBUS UNITIS, BŁYSKAWICA czy ŚLĄZAK i sporo innych malowane było przez Adama Werkę. Większość nowszych wyszła spod pędzla Grzegorza Nawrockiego.
EDIT
Zagłębiłem się problem i faktycznie masz rację. Np RADETZKY, VIRIBUS UNITIS, BŁYSKAWICA czy ŚLĄZAK i sporo innych malowane było przez Adama Werkę. Większość nowszych wyszła spod pędzla Grzegorza Nawrockiego.
To co dla innych jest brzegiem morza, dla marynarza jest brzegiem lądu.
- Marmik
- Posty: 5137
- Rejestracja: 2006-04-30, 23:49
- Lokalizacja: Puck
Crolick, spróbuj na tym linku: http://vmk.vif2.ru/gallery/pics/fotos14.html
To co dla innych jest brzegiem morza, dla marynarza jest brzegiem lądu.