Magazyn World War Two - Annapolis
-
pefu
- Posty: 138
- Rejestracja: 2004-01-07, 20:00
- Lokalizacja: Wrocław
Magazyn World War Two - Annapolis
Sprzedaję włąsnie na allegro amerykański magazyn World War Two z marca tego roku. jest tam artykuł o potyczce koło Korsyki okrętów włoskich z niemieckimi autorstwa Vincenta Ohary. Jak ktoś potrzebuje pdf-a z tego artykułu do proszę o emaile.
Również jakby ktoś potrzebował artykuł "Naval War of Channel Island" autorstwa mojego i Vincenta to tez proszę o emaile (wersja po angielsku).
pozdrawiam
pefu
Również jakby ktoś potrzebował artykuł "Naval War of Channel Island" autorstwa mojego i Vincenta to tez proszę o emaile (wersja po angielsku).
pozdrawiam
pefu
- seawolf
- Posty: 838
- Rejestracja: 2004-01-04, 15:29
- Lokalizacja: Poznan
- Grzechu
- Posty: 1688
- Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
- Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)
-
Bolek
- Posty: 23
- Rejestracja: 2004-02-27, 19:20
- Lokalizacja: Gdańsk
Jeśli to nie kłopot to je tez poprosze o te artykuły.Mój adres:szubarczyk@chelmnet.pl
-
Bolek
- Posty: 23
- Rejestracja: 2004-02-27, 19:20
- Lokalizacja: Gdańsk
mała poprawka:szubarczyki@chelmnet.pl
-
muzzy
- Posty: 69
- Rejestracja: 2004-03-12, 13:06
- Lokalizacja: Gdańsk
-
shigure
- Posty: 1242
- Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
- Lokalizacja: szczecin
... czy mogę i ja ? shigure@wp.pl
- Marek K
- Posty: 47
- Rejestracja: 2004-03-09, 14:47
- Lokalizacja: Kalisz
To ja tez: m.kal@interia.pl
Z góry WIELKIE DZIĘKI
Z góry WIELKIE DZIĘKI
- karol
- Posty: 4501
- Rejestracja: 2004-01-05, 12:52
dawaj, nauczem się barbarzyńskiego na tom okoliczność, a jak przeczytam, zapomnem łod razu, nie na darmo wiecznym studentem byłem
keane@pf.pl
ps. obadwa oczywista
ps. obadwa oczywista
Ostatnio zmieniony 2004-07-23, 13:01 przez karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
- crolick
- Posty: 4147
- Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
- Lokalizacja: Syreni Gród
- Kontakt:
- mcwatt
- Posty: 929
- Rejestracja: 2004-01-16, 09:32
- Lokalizacja: St Helens
Będę wdzięczny za oba - mcwatt@wp.pl. Z góry dzięki!
- CIA
- Posty: 1657
- Rejestracja: 2004-01-18, 12:46
- Lokalizacja: Gdansk