Tonie Sea Diamond u wybrzeży grecji
-
Piotr S.
- Posty: 2441
- Rejestracja: 2006-05-24, 18:48
Tonie Sea Diamond u wybrzeży grecji
taką wiadomość podano przed chwilą w wiadomościach ,na pokładzie 1200 osób . http://www.shipspotting.com/modules/mya ... lid=338245
-
Adam
- Posty: 1779
- Rejestracja: 2005-09-06, 12:58
Widok na żywo z kamery internetowej: http://www.santorini.info/webcam/
-
Piotr S.
- Posty: 2441
- Rejestracja: 2006-05-24, 18:48
jescze pare migawek z greckiej strony http://www.skai.gr/master_story.php?id=44521
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt:
aaa.. to stary znajomy z Gdyni...
wygląda mi to na ex Birka Princess 
-
Piotr S.
- Posty: 2441
- Rejestracja: 2006-05-24, 18:48
Dwa krótkie filmy , jeden przedstawia akcje ratowniczą pasażerów ,drugi moment gdy zatonoł statek http://svt.se/svt/play/video.jsp?a=800980
http://svt.se/svt/play/video.jsp?a=801152
http://svt.se/svt/play/video.jsp?a=801152
- pothkan
- Posty: 4609
- Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
- Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Re: aaa.. to stary znajomy z Gdyni...
Bo to jest ex BIRKA PRINCESSpolsteam pisze:wygląda mi to na ex Birka Princess
-
admiralcochrane
- Posty: 806
- Rejestracja: 2004-05-28, 15:45