Radziecki krazownik atomowy
-
Ryszard Borowiak
- Posty: 8
- Rejestracja: 2004-04-08, 20:25
- Lokalizacja: Gorzow Wielkopolski
Radziecki krazownik atomowy
Mam pytanie co do krazownika radzieckiego Piotr Wielki. Czy rzeczywiscie to pływało?Moze ktos posiada jakiś planik bądz zdjecie? Czy plany tego okretu sa warte kupienia.Sa to rosyjskie plany sprzedawane przez GPM?
- sebian
- Zwycięzca QUIZ-u FOW
- Posty: 437
- Rejestracja: 2004-03-20, 19:58
- Lokalizacja: Warszawa
- RyszardL
- Posty: 2937
- Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
- Lokalizacja: Perth, Australia
Ładny okręt.
UWAGA!
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles