Swoj typ podam pozniej.
Naj...
- ms1981
- Posty: 231
- Rejestracja: 2004-04-08, 15:20
- Lokalizacja: Warszawa
Naj...
Dobra panowie. Nie wiem, czy tutaj na tym forum bylo to przerabiane, czy nie. Czas na okret ktory jest dla kazdego z Was z osobna najladniejszy, najciekawszy z wygladu itp. Chwilowo ograniczamy sie do 2 wojny swiatowej. Zamieszczajcie zdjecia i krotkie opisy co was tak naprawde kreci w tym waszym wybrancu 
Swoj typ podam pozniej.
Swoj typ podam pozniej.
- jareksk
- Posty: 1678
- Rejestracja: 2004-01-14, 18:59
- Lokalizacja: Warszawa
Oj ciężki, ale spróbuję jako pierwszy
Zacznę od zdjęcia i rysunku
[/img]http://photo.starnet.ru/Thematic_Wallpa ... ieu-44.htm
[/img]
Teraz dane :
38500 t; 248x33x9,6 m; 150000KM=30 w.; 8x380, 9x152, 12x100 AA, 56x40 AA, 48x20 AA; pb 345, pp 210, pag 430; 1670 l;
Dlaczego:
Jest piękny
Wyjątkowa sylwetka z artylerią u dzibu (Nelson mocno toporny), szybki, o bardzo dobrej oplot, świetnie opancerzony, o ładnym kamuflarzu
Zacznę od zdjęcia i rysunku
[/img]http://photo.starnet.ru/Thematic_Wallpa ... ieu-44.htm
[/img]
Teraz dane :
38500 t; 248x33x9,6 m; 150000KM=30 w.; 8x380, 9x152, 12x100 AA, 56x40 AA, 48x20 AA; pb 345, pp 210, pag 430; 1670 l;
Dlaczego:
Jest piękny
Ostatnio zmieniony 2004-06-26, 20:27 przez jareksk, łącznie zmieniany 1 raz.
- crolick
- Posty: 4148
- Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
- Lokalizacja: Syreni Gród
- Kontakt:
- Boruta
- Posty: 728
- Rejestracja: 2004-06-13, 22:09
- Lokalizacja: Cosmopolis Sopot, Sarmatia
- Kontakt:
- Slaw
- Posty: 929
- Rejestracja: 2004-03-28, 12:01
- Lokalizacja: Gdańsk
- Kontakt:
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- crolick
- Posty: 4148
- Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
- Lokalizacja: Syreni Gród
- Kontakt:
-
shigure
- Posty: 1242
- Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
- Lokalizacja: szczecin

