potrzebuje listę lodołamaczy
- karol
- Posty: 4501
- Rejestracja: 2004-01-05, 12:52
potrzebuje listę lodołamaczy
potrzebuje listę lodołamaczy radzieckich z roku 1941, gdyż kolejny epizod bojowy lekkiego krążownika Wodnik będzie miał związek z nimi, a będzie to wypad na Morze Karskie. Czy może ktoś z koleżeństwa dysponuje taką listą na siedem statków? Lub na obojętnie ile, bo pamiętam tylko Sibiriakowa, a jeden, to zdecydowanie za mało 
- RyszardL
- Posty: 2937
- Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
- Lokalizacja: Perth, Australia
karol pisze:super, wielkie dzięki, konwój z Karskiego jak ulał
Aaaa.... popłynąłeś, Karolku, zamarzłeś i teraz szukasz lodołamaczy, bo inaczej będziesz musiał skończyć powieść rozdziałem "W lodach Arktyki". Rozumiem.
UWAGA!
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles