Ciekawe wodowanie
-
Piotr S.
Ciekawe wodowanie
http://www.shipspotting.com/modules/mya ... 733&cid=15 kanał szerokością nie grzeszy a jednostka jest dość spora , to dobry przykład np: dla Elbląga gdyby sobie w przyszłości przypomniano że tam też można statki budować
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt:
można to zobaczyć na filmie...
można to zobaczyć na filmie - w różnych ujęciach...
http://www.bodewesshipyards.nl/newsasp/downloads.html
http://www.bodewesshipyards.nl/newsasp/downloads.html
-
Piotr S.