Numer spec.MSIO II
- crolick
- Posty: 4147
- Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
- Lokalizacja: Syreni Gród
- Kontakt:
Cóż - widać będziesz się musiał oswoić z myślą, że na FOW zwracają na Ciebie mniejszą uwagę niż na MXXW...Oyodo pisze:P.S. nikt mnie nie złapał za napisanie Schlezwig przez z - a na to liczyłem. Bo w innym miejscu krytykują Militaria za napisanie Schleswig
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
-
Oyodo
- Posty: 22
- Rejestracja: 2008-11-25, 18:53
Przeżyję!
Zresztą, nie można być wszędzie, a (prawie) każdy wie, że najbardziej lubię MSiO. Z radością popatrzę (jeśli będzie na co) jak się ulepsza i rośnie w siłę.
Na tamtym forum zresztą "napuściłem się" na artykuł o "Błyskawicy" w Militariach. Ewentualny Schlezwig to drobiazg. Przecinki tym razem są niewinne
Zresztą, nie można być wszędzie, a (prawie) każdy wie, że najbardziej lubię MSiO. Z radością popatrzę (jeśli będzie na co) jak się ulepsza i rośnie w siłę.
Na tamtym forum zresztą "napuściłem się" na artykuł o "Błyskawicy" w Militariach. Ewentualny Schlezwig to drobiazg. Przecinki tym razem są niewinne
Oyodo