Polskie Mewy ?
- dessire_62
- Posty: 2033
- Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
- Lokalizacja: Głogów Małopolski
-
Tzaw1
- Posty: 643
- Rejestracja: 2006-05-03, 17:23
- Lokalizacja: Warszawa
- dessire_62
- Posty: 2033
- Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
- Lokalizacja: Głogów Małopolski
- dessire_62
- Posty: 2033
- Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
- Lokalizacja: Głogów Małopolski
- crolick
- Posty: 4148
- Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
- Lokalizacja: Syreni Gród
- Kontakt:
http://www.dws.org.pl/viewtopic.php?f=59&t=121771dessire_62 pisze:PZL P-38 Wilk ,za nim PZL P-50 Jastrząb ? Okęcie.
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
- dessire_62
- Posty: 2033
- Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
- Lokalizacja: Głogów Małopolski
- dessire_62
- Posty: 2033
- Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
- Lokalizacja: Głogów Małopolski
- dessire_62
- Posty: 2033
- Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
- Lokalizacja: Głogów Małopolski
- dessire_62
- Posty: 2033
- Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
- Lokalizacja: Głogów Małopolski
Wilk czy Wyżeł?Foto Flugzeug Luftwaffe PZL P-38 Polen Zerstörer Wilk
http://cgi.ebay.de/Foto-Flugzeug-Luftwa ... dZViewItem

-
Tzaw1
- Posty: 643
- Rejestracja: 2006-05-03, 17:23
- Lokalizacja: Warszawa
- crolick
- Posty: 4148
- Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
- Lokalizacja: Syreni Gród
- Kontakt:
-
Tzaw1
- Posty: 643
- Rejestracja: 2006-05-03, 17:23
- Lokalizacja: Warszawa
- crolick
- Posty: 4148
- Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
- Lokalizacja: Syreni Gród
- Kontakt:




