VIVERO na mieliżnie koło Władysławowa
-
Piotr S.
- Posty: 2441
- Rejestracja: 2006-05-24, 18:48
VIVERO na mieliżnie koło Władysławowa
Podaje z portalu wp.pl http://wiadomosci.wp.pl/gid,9949571,img ... Bpage%5D=1
- dessire_62
- Posty: 2033
- Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
- Lokalizacja: Głogów Małopolski
- dessire_62
- Posty: 2033
- Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
- Lokalizacja: Głogów Małopolski
Za lipcowym NM :
Vivero ,tuz za główkami portu we Władysławowie uszkodził napęd ,prawdopodobnie przyczyną awarii było zejście z toru wodnego, po czym zdryfował na plażę.Co ciekawe został z niej ściągnięty przez holowniki rzeczne{małe zanurzenie}.
Są gdzieś zdjęcia z tej akcji ?Jakie to były holowniki ?
Pozdrawiam.
Vivero ,tuz za główkami portu we Władysławowie uszkodził napęd ,prawdopodobnie przyczyną awarii było zejście z toru wodnego, po czym zdryfował na plażę.Co ciekawe został z niej ściągnięty przez holowniki rzeczne{małe zanurzenie}.
Są gdzieś zdjęcia z tej akcji ?Jakie to były holowniki ?
Pozdrawiam.
- dessire_62
- Posty: 2033
- Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
- Lokalizacja: Głogów Małopolski
- crolick
- Posty: 4148
- Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
- Lokalizacja: Syreni Gród
- Kontakt:
-
Adam
- Posty: 1779
- Rejestracja: 2005-09-06, 12:58
Ściąganie Vivero z mielizny. (film)Na YouTube jest jeszcze parę innych filmików.
- dessire_62
- Posty: 2033
- Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
- Lokalizacja: Głogów Małopolski
- karol
- Posty: 4501
- Rejestracja: 2004-01-05, 12:52
Super, jak widzę, to ten lodołamaczAdam pisze:Ściąganie Vivero z mielizny. (film)Na YouTube jest jeszcze parę innych filmików.

Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.