The Tall Ships' Races Liverpool 2008
- mcwatt
- Posty: 929
- Rejestracja: 2004-01-16, 09:32
- Lokalizacja: St Helens
The Tall Ships' Races Liverpool 2008
Miałem przyjemność spędzić tam kilka godzin i zrobiłem trochę zdjęć, jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć to zapraszam - http://picasaweb.google.pl/dominik.biel ... erpool2008
- Grzechu
- Posty: 1690
- Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
- Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)
- mcwatt
- Posty: 929
- Rejestracja: 2004-01-16, 09:32
- Lokalizacja: St Helens
Tak, w dokach Alberta było nieco tłoczno, ale atmosfera całkiem fajna. Zwłaszcza Francuzi na Etoile świetnie się bawili, są na jednym z pierwszych zdjęć 
Duże sztuki stały w dokach Wellingtona, pół godziny drogi od maluchów. Obecne: Svanhild, Mir, Dar Młodzieży, Cisco Branco (ta bandera
, Statsraad Lehmkuhl, Sorlandet, Eendracht, Shabab Oman, Lord Nelson, Stavros Niarchos, Alexander von Humboldt, Pelican, Christian Radich, Cuauhtemoc, Capitan Miranda i Roald Amundsen.
Z polskich oprócz Daru były jeszcze Pogoria, Kapitan Głowacki, Fraggle, Gaudeamus, Gedania, Gwarek, Nitron, Rzeszowiak i Zryw. Wydaje mi się że obok Wielkiej Brytanii byliśmy najliczniej reprezentowani
Niestety byłem tylko ostatniego dnia - dwa wcześniejsze dni w pracy, a na paradę żagli też nie mogłem przyjechać
Duże sztuki stały w dokach Wellingtona, pół godziny drogi od maluchów. Obecne: Svanhild, Mir, Dar Młodzieży, Cisco Branco (ta bandera
Z polskich oprócz Daru były jeszcze Pogoria, Kapitan Głowacki, Fraggle, Gaudeamus, Gedania, Gwarek, Nitron, Rzeszowiak i Zryw. Wydaje mi się że obok Wielkiej Brytanii byliśmy najliczniej reprezentowani
Niestety byłem tylko ostatniego dnia - dwa wcześniejsze dni w pracy, a na paradę żagli też nie mogłem przyjechać