dobry pretekst (odpowiedni termin), by wybrac się na shiploverską wyprawę do Hamburga...
(uwaga - dodatkowa atrakcja - niedawno otwarte duże muzeum morskie - PORZĄDNE - NAPRAWDĘ MORSKIE - a nie takie MAŁO MORSKIE i zajmujące się coraz bardziej rzeczami poza-morskimi i quasi-morskimi, jak CMM)
HAMBURG CRUISE DAYS na przełomie lipca i sierpnia
info:
http://shiplovers.pl/viewtopic.php?t=3811 oraz http://ships.vnet.pl/___/events/
shiploverska okazja w Hamburgu...
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt:
- karol
- Posty: 4501
- Rejestracja: 2004-01-05, 12:52
O kolekcji Tamma pisałem już 6 lipca http://karolkeane.w.interia.pl/pingwinek.html
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.