"Aby wybrać się w rejs, nie trzeba już jechać nad morze, do Czorsztyna czy nad Wisłę do Krakowa. Od soboty po Jeziorze Żywieckim będzie pływał duży statek wycieczkowy. ..... http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,3501 ... eckim.html
Jakie były jego wcześniejsze losy?
Statek pływa po jez. Żywieckim
-
Pet5
- Posty: 138
- Rejestracja: 2006-03-06, 19:52
- Lokalizacja: Gliwice