Bocznokołowce 2008
-
Pet5
- Posty: 138
- Rejestracja: 2006-03-06, 19:52
- Lokalizacja: Gliwice
Bocznokołowce 2008
W czerwcowym MSiO jest wzmianka o wydaniu kalendarza 'Bocznokołowce 2008'. Czy to przebrzmiała sprawa czy też można go gdzieś obecnie nabyć. Szukam w necie ale niestety bez efektu 
- crolick
- Posty: 4148
- Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
- Lokalizacja: Syreni Gród
- Kontakt:
Nie wiem jak Ty szukałeś
Druga pozycja w wyszukiwarce Google i:
http://www.zegluga.wroclaw.pl/news.php?readmore=292
Druga pozycja w wyszukiwarce Google i:
http://www.zegluga.wroclaw.pl/news.php?readmore=292
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
-
Pet5
- Posty: 138
- Rejestracja: 2006-03-06, 19:52
- Lokalizacja: Gliwice
Ups. Zaćmienie mnie jakoweś naszłocrolick pisze:Nie wiem jak Ty szukałeś![]()
Druga pozycja w wyszukiwarce Google i:
http://www.zegluga.wroclaw.pl/news.php?readmore=292
Dzięki Crolicku za wyrozumiałość.