Scissors
-
Tzaw1
- Posty: 643
- Rejestracja: 2006-05-03, 17:23
- Lokalizacja: Warszawa
-
Tzaw1
- Posty: 643
- Rejestracja: 2006-05-03, 17:23
- Lokalizacja: Warszawa
Obronny.
Tu masz ładnie wyrysowane i objaśnione różne wersje
http://www.combataircraft.com/tactics/index.aspx
Tu masz ładnie wyrysowane i objaśnione różne wersje
http://www.combataircraft.com/tactics/index.aspx
-
Tzaw1
- Posty: 643
- Rejestracja: 2006-05-03, 17:23
- Lokalizacja: Warszawa
-
MiKo
- Admin FOW
- Posty: 4053
- Rejestracja: 2004-01-07, 09:02
- Mitoko
- Posty: 2718
- Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
- Lokalizacja: Gdańsk
- G. Cz.
- Posty: 183
- Rejestracja: 2008-04-03, 09:32
Witam,MiKo pisze:Czy to był manewr ofensywny czy defensywny...
Jeśli można coś radzić to sugerowałbym wyzwolenie się spod myślenia o stanach lotu, że coś w nich jest "ofensywne" albo "defensywne", bo jest to czysta abstrakcja. Można by w nieskończoność wymieniać stany lotu/figury akrobacji i równie w nieskończoność pytać, czy one są "ofensywne", czy "defensywne", a są to pytania pozbawione sensu. Jest to całkowita abstrakcja. Za pośrednictwem któregoś z typów korkociągów równie dobrze można się obronić, co zaatakować. Podobnie z przewrotem, pętlą i czymkolwiek innym.
Pozdrawiam
G. Cz.
-
Tzaw1
- Posty: 643
- Rejestracja: 2006-05-03, 17:23
- Lokalizacja: Warszawa
