Euroafrica kupiła nowy (stary) prom
-
Piotr S.
- Posty: 2441
- Rejestracja: 2006-05-24, 18:48
tu troche wiecej o tym promie jest też zdjęcie http://portalmorski.pl/caly_artykul.php?ida=7416
- Brodołak
- Posty: 110
- Rejestracja: 2006-10-03, 09:36
- Lokalizacja: Piastów
Na www.faktaomfartyg.se jest wiecej fotek nowej jednostki i jej historia