HMS Tiger w MSiO (?)
- Toff
- Posty: 220
- Rejestracja: 2005-11-03, 23:22
- Lokalizacja: Gdańsk
HMS Tiger w MSiO (?)
Czy w którymś numerze MSiO nie było przypadkiem artykułu na temat krążownika HMS Tiger (powojennego)?
- RyszardL
- Posty: 2937
- Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
- Lokalizacja: Perth, Australia
A propos HMS "Tiger". Dotarł do mnie wreszcie grudniowy numer MSiO, w którym jest bardzo ciekawy artykuł Tadeusza Klimczyka o krążowniku liniowym "Tiger".
To był faktycznie bardzo ładny okręt i szkoda, że go Anglicy pocięli na złom.
Jak mu się przyjrzeć, to ładniejszy od HMS "Hood".
Gdyby go nieco przebudowali, przezbroili w artylerię 356 mm i dołożyli działa plot, to by się bardzo przydał w 2WŚ. Idealny do ścigania niemieckich rajderów.
To był faktycznie bardzo ładny okręt i szkoda, że go Anglicy pocięli na złom.
Jak mu się przyjrzeć, to ładniejszy od HMS "Hood".
Gdyby go nieco przebudowali, przezbroili w artylerię 356 mm i dołożyli działa plot, to by się bardzo przydał w 2WŚ. Idealny do ścigania niemieckich rajderów.
UWAGA!
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles