Witam
Zamierzam zamawiać książki z Niemiec, czy któryś z forumowiczów może mi coś doradzić na temat zamawiania książek za granicą (na co zwracać uwagę, koszt przesyłki ew. problemy i etc).
Za wszelkie odpowiedzi z poradami i informacjami będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam Brodołak
Pytanie do forumowiczów
- Brodołak
- Posty: 110
- Rejestracja: 2006-10-03, 09:36
- Lokalizacja: Piastów