Moje pytanie: jakie macie doświadczenia z prenumeratami? Chodzi mi szczególnie o MSiO, ale jeżeli ktoś może powiedzieć coś ciekawego o innych tytułach, również chętnie usłyszę.
Prenumerata
- pothkan
- Posty: 4609
- Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
- Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Prenumerata
Nigdy w życiu niczego nie prenumerowałem... ale ze względu na zmiesięcznienie MSiO, właśnie się nad tym zastanawiam.
Moje pytanie: jakie macie doświadczenia z prenumeratami? Chodzi mi szczególnie o MSiO, ale jeżeli ktoś może powiedzieć coś ciekawego o innych tytułach, również chętnie usłyszę.
Moje pytanie: jakie macie doświadczenia z prenumeratami? Chodzi mi szczególnie o MSiO, ale jeżeli ktoś może powiedzieć coś ciekawego o innych tytułach, również chętnie usłyszę.
-
Marek S.
- Posty: 683
- Rejestracja: 2004-07-06, 15:21
- Lokalizacja: Węgierska Górka k/Żywca