W Stoczni Północnej w Gdansku jutro (w środę) o 13:30 wodowanie promu pasażerskiego o architekturze upodabniajacej go do luksusowego megajachtu...
http://www.remontowa.com.pl/index.php?n=383
wodowanie w Stoczni Północnej - środa
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt: