Zdjęcie
-
barba
- Posty: 75
- Rejestracja: 2006-10-15, 18:29
- Lokalizacja: Warszawa
Zdjęcie
http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,3738668.html
Jestem ciekaw co je ciągnie?? Czy te dwie motorówki nie dały by rady?? Albo może nie pozwolono im po Wiśle płynąć?? Nieoficjalnie słyszałem że te dwie motoróweczki dociągneły je na kanał Żerański.
Jestem ciekaw co je ciągnie?? Czy te dwie motorówki nie dały by rady?? Albo może nie pozwolono im po Wiśle płynąć?? Nieoficjalnie słyszałem że te dwie motoróweczki dociągneły je na kanał Żerański.
- W.Danielewicz
- Posty: 692
- Rejestracja: 2004-09-20, 19:07
- Lokalizacja: Gdańsk
Może nie ciągnie ale holuje je lodołamacz prawdopodobnie o mocy 600 lub 1000 KM, moim zdaniem barki te mają po około 500 t ładowności i nie sądze aby te dwie łodzie motorowe zaholowały je pod prąd. Gdyby coś sie wydarzyło te nie były by wstanie te barki utrzymać. Jedna z nich po lewej stronie od dziobu lodołamacza to dawny kuter saperski.
W.DANIELEWICZ
-
barba
- Posty: 75
- Rejestracja: 2006-10-15, 18:29
- Lokalizacja: Warszawa
Tak tak holuje
tak mi się tylko powiedziało. Śmiesznie że lodołamaczem. "Armator" kase niezłą musi na takich złomach robić. Nieoficjalnie słyszałem że jeszcze dwie ściągnie do Polski. Muszę przyznać że robią wrażenie. Właziłem do środka jak jeszcze stały na mijance na Kanale Żerańskim. Ale widać od razu czyja to robota:) Zamiast blach ryflowanych były na gładkiej kluski naspawane 
-
barba
- Posty: 75
- Rejestracja: 2006-10-15, 18:29
- Lokalizacja: Warszawa
-
barba
- Posty: 75
- Rejestracja: 2006-10-15, 18:29
- Lokalizacja: Warszawa
-
barba
- Posty: 75
- Rejestracja: 2006-10-15, 18:29
- Lokalizacja: Warszawa
-
barba
- Posty: 75
- Rejestracja: 2006-10-15, 18:29
- Lokalizacja: Warszawa
-
barba
- Posty: 75
- Rejestracja: 2006-10-15, 18:29
- Lokalizacja: Warszawa