Zdjęcia statków z archiwum PLO
-
Piotr S.
- Posty: 2441
- Rejestracja: 2006-05-24, 18:48
Zdjęcia statków z archiwum PLO
http://www.plo.com.pl/?sub=3 aby powiększyć zdjęcia należy wejść w szczegóły , mimo wszystko troche szkoda ,że PLO nie pokazało wszystkich zdjęć jakie posiada bo na pewno w swoich archiwach takie mają
- pothkan
- Posty: 4609
- Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
- Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
No i szkoda że czasem w szczegółach jest inne zdjęcie, nie zawsze (oczywiście opinia moja subiektywna) ładniejsze...
A propos PLO: akta tej spółki są rozbite pomiędzy: CMM (zabrali co lepsze i ciekawsze), APG/oGdynia (nie zinwentaryzowane, a m.in. sporo dzienników okrętowych - sprawdzane osobiście), no i conieco w samym PLO zostało (wt. wszystko z po 1992 r.).
A propos PLO: akta tej spółki są rozbite pomiędzy: CMM (zabrali co lepsze i ciekawsze), APG/oGdynia (nie zinwentaryzowane, a m.in. sporo dzienników okrętowych - sprawdzane osobiście), no i conieco w samym PLO zostało (wt. wszystko z po 1992 r.).