Dni Morza w Elblągu... 24 czerwca
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt:
-
Piotr S.
- Posty: 2441
- Rejestracja: 2006-05-24, 18:48
Nurtuje mnie jedno pytanie otóż na stronie archiwalnych zdjęć miasta Elbląg http://www.elbing.gabo.pl/index1.php znalazłem zdjęcie statku który zawinoł do portu elblaskiego w okresie przedwojennym nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie wielkość tej jednostki ,wszyscy lub ci którzy interesują sie żeglugą wiedzą jakie ten port ma możliwości realne aby mógł wejść do tego portu statek tej wielkości jaki jest na tym zdjęciu http://www.elbing.gabo.pl/grafika/07/elbing142.jpg nie jestem pewien czy ta fotka rzeczywiście przedstawia port elbląski ze statkiem aż tej wielkości ?
-
Andrzej J.
- Posty: 1094
- Rejestracja: 2004-01-06, 02:19
- Lokalizacja: Gdańsk