Witam Jestem modelarzem sklejam obecnie model statku Emilia, lecz poza planami zamieszczonymi w Modelarzu nie znalazłem żadnych informacji czy zdjęć w Internecie lub innych czasopismach, więc zwracam się z prośbą o pomoc może ktoś posiada jakieś zdjęcia lub artykuły o tym statku
Pozdrawiam adamos
Kabotażowiec PMH EMILIA
-
adamos
- Posty: 8
- Rejestracja: 2005-01-14, 17:33
- Lokalizacja: Jedlicze
- tender
- Posty: 45
- Rejestracja: 2006-08-21, 19:11
- Lokalizacja: Wrocław, czasami Hamburg
Zdjecia Flory można znależć w nastepujących numerach Morza: 10/1967, 1/1968, 10/1969(dział "Pod polska banderą) i 4/11978,a w numerze 10/1985 zdjęcie fragmentu przewróconej Flory przy nabrzeżu w kołobrzeskim porcie - tyle tylko, że są to nieduże zdjęcia no i jakość taka bardziej socjalistyczna. Pozdrowienia
-
adamos
- Posty: 8
- Rejestracja: 2005-01-14, 17:33
- Lokalizacja: Jedlicze