patrz wątek o Rotterdamie na pod-forum o statkach handlowych
http://fow.aplus.pl/forum/viewtopic.php?t=2636
azbest w Gdańsku (sprowadzony PRAWDOPODOBNIE przez Imtech)..
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt:
-
czesław.g
- Posty: 165
- Rejestracja: 2005-08-02, 18:54
- Lokalizacja: gdańsk
Trochę zdjęć "Rotterdamu V"
http://www.vdleek.nl/Rtd/Rtd-foto/Rotterdam-photo.html
http://www.vdleek.nl/Rtd/Rtd-foto/Rotterdam-photo.html