najprawdopodobniej w ramach Europejskiego Tygodnia Stoczniowego, w marcu, bedzie dzien otwartych drzwi w niektórych stoczniach..
jezeli otrzymam szczegoly - przekaze tutaj
dni otwarte / zwiedzanie stoczni
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt: