Jako początkujący miłośnik okrętów nie znam jeszcze wartośći książek ukazujących sie na rynku. Ostatnio pytałem o Cuszime, teraz zapytam o "Pancerniki i lotniskowce - Steve Crawford", zauważyłem na allegro i zastanawiam się czy licytować czy nie. Co panowie/panie(?) sądzicie na temat tej ksiązki ?
Dziekuje za ta krótką aczkowiek treściwa odpowiedź W zamian za to licytuje CORONEL I FALKLANDY WICEADMIRAŁ VON SPEE Arkadiusza Kępka.
Mam nadzieję że nikt z forum nie będzie się ze mną ścigał
ps
po wielu latach nie używania ogonków, trudno się przestawić.